Kaliteli Kurumsal Duşakabin Sistemleri Sunar...

Ekşioğlu Mahallesi
Kuran Kursu Caddesi
NO:44/B
Çekmeköy/İstanbul2

05362056267
info@gozdedus.com

Saatler: 9.00 - 19.00
05362056267

Biz Kimiz?

Gözdeduş 2010 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 2012 yılı Mayıs ayında faaliyete soktuğu 250 m2 lik kendi tesislerinde 15 kişilik tecrübeli ekibi ile tamamını iç piyasadan tedarik ettiği hammaddeleri kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlamak için özveri ile çalışmaktadır. Firmamız planlı ve sağlam atılan adımlarla, ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikçi, öncü bir firma olarak bu pazarda yerini almıştır. Gözdeduş kısa zamanda hedeflerinin de ötesine geçerek, hızla gelişerek büyümüştür. Şu an Türkiye nin en büyük duşakabin üreticilerinden biri olan gözdeduş, dünyanın en iyi firmaları arasına girme hedefini yerine getirebilmek için

image

Duyurular

images

Emine DÜZ

Sekreter

Komşum tarafından referans olarak ulaştım kendilerine ve gerçekten işlerinde başarılılar kısa süre içerisinde teslim ettiler kendilerine teşekkür ederiz.

images

Muhammet ÖZTÜRK

Serbest Meslek

Sosyal medya üzerinden ulaştım kendilerine aradım kendilerini ve kısa süre içersinde ölçüye geldiler. Fiyatta anlaştıktan sonra montaj işlemine başladılar. Kısa üzerinde teslim ettiler ve şuan hiç bir sorun olmadan kullanıyoruz...

images

Emre SEÇKİN

Mermerci

İnternet üzerinden buldum ve güvenerek şipariş verdim kısa süre içerisinde montaja geldiler ve hiç bir kırma, dökme işlemi olmadan işlemimi gerçekleştirdiler. Hiç bir sorun olmadan kullanıyorum.

images

Güllü Sayar

Ev Hanımı

Gerçekten söylendiği kadar varmış hiç uğraşmadım herşey kurulu bir şekilde teslim ettiler. Servis sistemleri çok beğendim herkese öneririm.

images

Tahsin BAKIR

İş Adamı

İşerini gerçekten çok iyi yapıyor. Yıkmadan dökmeden kaliteli bir montaj yaptılar güvenebilirsiniz ! 

Kurumsal Bilgiler

Daha Fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

İLETİŞİM